Navigation


HİZMETLERİMİZ

Kara Yolu Deniz Yolu Hava Yolu Demir Yolu Gümrükleme
KARA YOLU TAŞIMACILIĞI
Elastikiyet:
Hizmet alanımız Portekiz'den, Afganistan'a, İtalya'dan İskandinav ülkelerine kadar son derece geniş bir coğrafyaya hitap etmektedir. Yükün özelliklerine bağlı olarak yüksek tonajlı, geniş hacimli, yanıcı ve parlayıcı ürün taşımaları, bir küçük paketten doksan tona kadar parsiyel ve komple taşımalar.

Hız:
Teslimat süresinin taşıdığı öneme bağlı olarak, var olabilen en kısa sürede boşaltma yerine ulaştırılan ekspres (üç günde Türkiye - Almanya) sevkiyatlar. Yıllık anlaşmalar kapsamında maksimum 12 saat ile sınırlı araç tedariki teminatı.

Güven:
Uluslar arası standartlara uygun atık gaz salınım oranlarına ve donanıma sahip araçlar. Taşımadan kaynaklanacak kusurlara karşı CMR sigortası kapsamında teminat tutarı.

DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI
* Türkiyenin en büyük limanlarından açılan grupaj servislerimiz

* FCL veya LCL ile en ekonomik çözüm olanakları

* Gemi kiralama hizmetleri

* Kombine deniz taşımacılığı, Deniz+Uçak, Deniz+Kamyon

* Gemilerin seferlerinin olmadığı veya ambargo altındaki ülkelere üçüncü ülkeler üzerinden servis imkanı

Deniz Taşımacılığına ek olarak verdiğimiz hizmetler ; Evraklama , Gümrükleme , Limanlarda Konteyner Elleçleme ve Kapı Teslim Nakliye

HAVA YOLU TAŞIMACILIĞI
* Türkiye 'de İstanbul, İzmir ve  Ankara havalimanlarından ihracat çıkışları.

* Geniş acenta ağı seçenekleri.

* Uçak şirketleriyle yapılan yazılı anlaşmalar.

* Kombine taşıma seçenekleri (uçak+gemi, uçak+kamyon).

* Dünyanın her yerinden dünyanın her yerine ithalat ve ihracat.

Hava Kargo İhracat

  • * Firmamız düzenli olarak verdiği consolide servisiyle birden fazla yükü tek bir ana konşimento altında toplayıp hizmet verdiği müşterilerine en ekonomik çözümü sunar.
  • * Firmamız yurt dışındaki  ortaklıkları ve acentaları ile dünyanın herhangi bir noktasına yüklemenizi ulaştırır ve gümrüklemesini organize eder.
  • * Türkiyenin statejik konumu sebebiyle dünyanın birçok ülkesine Türkiye üzerinden ulaşmak çok daha kolaydır, bu sebeple herhangi bir ülkeden gelen yükleme transit olarak diğer bir ülkelere ulaştırılır.
  • * Yükleme kesinleştikten sonra Firmamız Hava Kargo ihracat operasyon elamanları sizin dış ticaret elemanlarınız gibi yüklemenin fabrikada üretim bantından çıktığı andan itibaren takibine başlar ve evrakların / yüklemenin alıcısına teslim edilmesine kadar  takip eder ve sizi bilgilendirir.

Hava Kargo İthalat

  • * Firmamızın düzenli olarak verdiği consolide servisiyle (Özellikle Uzakdoğu) birden fazla yükü tek bir ana konşimento altında toplayıp hizmet verdiği müşterilerine en ekonomik çözümü sunar.
  • * Dünyanın her yerinden ithalat yapabilir veya getirdiğiniz yüklemeyi üçüncü bir ülkeye aktarabilirsiniz.
  • * Havalimanındaki eleman sayısının fazlalığıyla gelen ithalat evrakları ve ordinolar en çabuk şekilde gümrükçüye veya müşteriye elden teslim edilir.
  • * Yükleme kesinleştikten sonra Firmamız Hava Kargo ithalat operasyon elamanları sizin dış ticaret elemanlarınız gibi yüklemenin fabrikada üretim bantından çıktığı andan itibaren takibine başlar ve evrakların / yüklemenin teslim edilmesine kadar  takip eder ve sizi bilgilendirir.
DEMİR YOLU TAŞIMACILIĞI

* Yurdumuzun yakın gelecekte tekrardan demir ağlarla örüleceğini ümit ederek, bu düşü gerçekleştirmeye katkıda bulunmak adına demiryolu taşımacılığına ciddi bir değer veriyoruz.

* Bu çerçevede size en ekonomik çözümleri üretmek maksadıyla raylı taşımacılıkta pek çok alternatif geliştiriyoruz. Önerilerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz daima hizmetinizdeyiz.

GÜMRÜKLEME
Aynı çatıda altında hizmet ürettiğimiz kardeş kuruluşlarımız aracılığıyla, gümrükleme hizmetlerinde, tek bir merkezden yürütülen taşımacılık ve gümrükleme operasyonları dolayısı ile süre ve kalite avantajı sunuyoruz.

Kara/Hava Yolu Taşımacılığı

 

Deniz/Demir Yolu Taşımacılığı